Tutsek Anna: Cilike mátkasága. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a gerincen kis sérülésekkel.