Történelmi összefoglalások. Érettségi segédkönyv. Összeáll.: Balanyi György és Jászai Rezső. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel, névbejegyzésekkel.