S. F. Platonov: Oroszország története. Fordítota és függelékkel ellátt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~6000023/S-F-Platonov-Oroszorszag-tortenete-Forditota-es-fuggelekkel-ellatta-Trocsanyi-Zoltan~II2687562
2687562
15716
423
Books: History
Beschreibung: S. F. Platonov: Oroszország története. Fordítota és függelékkel ellátta Trócsányi Zoltán. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés
: karap_norbert