5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Cox György: A mythologia kézikönyve. Ford, s a finn mytholgiájval bővítette Simonyi Zsigmond. Bp., 1886, Franklin, 216 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó borító és az utolsó lap foltos.