A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Dante, 115+(1) p.+ 9 t. (2 kihajtható, 7 kétoldalas térkép). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal.