17096.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
11
Hegyesi József: A legujabb házi cukrászat kézikönyve. Bp.,én.,Győző Andor, 184 p. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.