Tüskés Tibor: Testvérmúzsák.Bp.,1979., Móra. Gazdag képanyaggal illusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000011/Tuskes-Tibor-TestvermuzsakBp-1979-Mora-Gazdag-kepanyaggal-illusztralt-Kiadoi-egeszv~II2643917
2643917
16956
423
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Tüskés Tibor: Testvérmúzsák.Bp.,1979., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
: tg