16584.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
30 000 HUF
Magyar műkincsek. III. kötet: Felsőmagyarország és Erdély. Szerk.: Dr. Szendrei János. Bp., 1901., Műbarátok Köre, (Franklin-ny.), X+94 p. + 11 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggqal illusztrált. A mű 3 kötetben teljes. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két tábla hiányzik.