16662.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 600 HUF
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. Bp., 1933, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval.