Royal Dux porcelán őz, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Royal-Dux-porcelan-oz-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-10x6x11-cm~II2577877
2577877
11355
422
Beschreibung: Royal Dux porcelán őz, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10x6x11 cm
: karap_norbert