32749.
422. Gelaufene Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
9 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2011. "Alaszka - Az Éjféli Nap Földje / Cruise Alaska" peremén jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (38,5mm/0.999/31,1g) T:PP USA 2011. "Alaska - Land of the Midnight Sun / Cruise Alaska" marked on edge, partially gilt Ag medallion in case, with certificate (38,5mm/0.999/31,1g) C:PP