Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister / A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréséül" aranyozott bronz emlékérem, hátlapon "BUDAPEST 1932 DEC 3-8" gravírozással (60mm) T:2- kopott aranyozás
HP 1304.