Iván István (1905-1968) 1948. "Magyar Gyephockey Bajnokság 1947-48. - I. - MKHSZ" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem. Ebben a szezonban a Vasas nyerte a magyar gyeplabda bajnokságot. (65mm) T:2,2- aranyozás kopott