1942. "M.S.Sz. Hölgy Lesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 évszám utolsó számjegyében kopottas festés