1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt
NMK 250.