13236. 422. Gelaufene Fernauktion Werbungen
2 000 HUF
0 HUF
Tejkáté, reklám- vagy plakátterv, 1925-35 körül. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült. Kartonra kasírozva. 21x14,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra