12302. 422. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
1 200 HUF
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet S. 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert