14500.
422. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1925 A Zene. Tudományos és művészeti havi folyóirat. VII. évf. 1-6. sz., fél évfolyam. Benne érdekes írásokkal, fekete-fehér képekkel,közte Walter Rózsi operaénekesnő fotójával. Kissé kopott félvászon-kötésben