12558.
422. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
cca 1920-1940 "Édesanyámnak", kislányportréfotója, benne nemzetiszínű szalaggal, "Hiszek Magyarország feltámadásában." Kopott irredenta kartonmappában, a gerincen sérüléssel, fotó: 8x5 cm