cca 1900 Bécsi hölgy, divatillusztráció (Die Wienerin, Stock im Eisen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000002/cca-1900-Becsi-holgy-divatillusztracio-Die-Wienerin-Stock-im-Eisen-Equitable-Palais-Szines~II2602369
2602369
14544
422
Printed Materials
Beschreibung: cca 1900 Bécsi hölgy, divatillusztráció (Die Wienerin, Stock im Eisen Equitable-Palais). Színes litográfia, a lap szélein kissé sérült, 37x25 cm
: ekb