11500. 422. Gelaufene Fernauktion Antik
20 000 HUF
0 HUF
WMF szecessziós/art noveau-s alpakka ládika,"Jankának" felirattal, jelzett, kopott, kopott aranyozással, meglazult zárral, kulcs nélkül, 18x10x13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert