19081.
422. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Aranyozott ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g