19103.
422. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g