19125.
422. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g