10434.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm