10374.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan (Pávi...) jelzéssel: Szentendrei tél. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm.