10443.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm