10430.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
LPM monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 24,5x39 cm