10402.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Kóczy jelzéssel: Vaddisznó a téli erdőben. Olaj, vászon, keretben, 47x63 cm