10413.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Turay Ida. Olaj, vászon, fa keretben, 69,5x45 cm