10523.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
J. Siegert jelzéssel, 2 db grafika: Wolgast-Hafen, 1985 és Am Haff, 1984. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 17,5×16 és 16x14 cm