10365.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Ilosvai Varga I. jelzéssel: Festő munkában, olaj, farost, keretben, 28×34 cm