10432.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gulyás F. jelzéssel: Pécs, 1930. Akvarell, karton. Paszpartuban, üvegezett keretben, 39x29 cm