Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. 12x9,5 cm Sors... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Ven-Zoltan-Kisgaleria-15-db-jelzett-rezkarc-mappaban-12x9-5-cm-Sorszamozott-041150~II2684533
2684533
10568
422
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. 12x9,5 cm Sorszámozott 041/150
: ra