11642.
422. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
6 000 HUF
Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm objektívvel, 6x9 cm filmformátumhoz, kopott, a hátán sérült, 17x8x3,5 cm