Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón ázásnyomokkal, belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.