15570.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szőke Pál: 100 éves a magyar tenisz. Bp., 1980, OTSH Gazdasági Igazgatósága. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 2200 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.