15568.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Sport és játék I. és II. sorozat. Bp., Enciklopédia Rt. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.