17110.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.