Bücher: Religion

Zahl der Lose: 31

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I.-XIII., XV.-XVIII., XX.-XXI., XXIII., XXV. köt., összesen 21 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott, foltos borítóval, két kötet kötéstáblája foltos, hullámos, de közte jó állapotú kötetek is.
17156.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17157.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kolligátum 4 különféle egyházi műből:   Matuszka Mihály: Katholikus keresztény hittan. Az 1900. évi hitoktatási tanterv alapján a középiskolák V. osztálya számára. Bp., 1904., Szent István-Társulat, 99 p.;   Wappler Antal: A Katholikus egély tankönyve. Főgímnásiumi felsőbb osztályok számára. III. rész. Eger, 1890., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, 176+4 p. V. kiadás.;   Wappler Antal: A katholikus egyház története. Főgymnásiumi felsőbb osztályok számára. Eger, 1894., Érsek Lyceum Könyvnyomda, VIII+208 p. VII. kiadás.;   Némethy Lajos: A római kath. egyházi szertartások régészeti és magyarázati kézikönyve. (Archeologica-Liturgica.) Tanítóképezdék, gymnásiumok, reál- és polgári tanodák számára. Bp., 1890., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XVI+194+XXVI p. Hatodik kiadás.;  Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, néhány lap lap sérült, szakadt.
17158.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagy-Várad, 1915., Szent László Nyomda Rt., 8+499+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzettel.
17159.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, Pannonia. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.
17160.

Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, "Pannonia". Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
1 800 HUF
A kereszténység története. Ford.: Margitta Nóra, Nagy Péter, Nyitrai István, Péter Ágnes. Bp., 1996, Lilliput, 688 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17161.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kézikönyv a vallásról. Ford.: Szepesy Gyula. Bp.,1961., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
17162.

Rufpreis:
1 200 HUF
17163.

Rufpreis:
1 000 HUF
Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom.] Bemutatja Vizkelety András. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17164.

"Világ világa, virágnak virága..." [Ómagyar Mária-siralom.] Bemutatja Vizkelety András. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

Rufpreis:
800 HUF
Papi és szerzetesi naptár az 1947. évre. Szerk.: Tower V(ilmos). Bp., 1946, Korda Rt., 68 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17165.

Rufpreis:
1 200 HUF
17166.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vas István: A názáreti Jézus története. Helikon. Fra Angeloco reprodukált festményeivel. Kiadói kartonált kötésben, papírborító, jó állapotban.
17167.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF