15013.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Roald Amundsen, Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon. 272 p. + 60 tábla + 1 térkép. Kiadói, kopottas aranyozott egészvászon kötésben, gerincén kis szakadás