15099.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Csemegi József: A budavári főtemplom. Középkori építéstörténete. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.