Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Salamin András: Buda-hegyvidéki vasutak. Képeskönyv. Hegyvidékünk gyöngyszemei 7. Bp., 2003, Infotop Kft. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15012.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15013.

Rufpreis:
1 600 HUF
15014.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15015.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15016.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Herepei János: A házsongárdi temető régi sírkövei. Bp., 1988, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15017.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15018.

Rufpreis:
4 000 HUF
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.),216 p.+ 2 t. (térképmellékletek.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó példány
15019.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Mihalik Sándor: A Miklós börtön. Kassa, 1942. Felsőmagyarországi Rákóczi Múzeum.  78 [1] p. 48 t. Kiadói, kissé sérült papírborítóban.
15020.

Rufpreis:
3 000 HUF
4 db Székesfehérvári helytörténettel foglalkozó füzet: Fitz Jenő: A székesfehérvári budai külváros középkori templomai, A középkori Székesfehérvár, Török erődítések Fejér megyében I-II, Jelenleg használt városrendészeti nomenklatúra cca 1950
15021.

Rufpreis:
3 000 HUF
Horling Róbert - Trogmayer Ottó: Szeged. Mindkét szerződ dedikálásával. Bp., én. Kiadói kartonálásban.
15022.

Rufpreis:
3 000 HUF
1903 A budapesti tanonc- és segédmunka-kiállítás kiállítóinak névsora, M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. Bp., Légrády Testvérek, 213 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
15023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF