Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Ismeretterjesztő Könyvtár 8 kötete: Williams Archibald: Korunk találmányai. Angol eredetije után átdolgozta Sándor Szilárd. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Előszőt írt hozzá Zemplén Győző, 392 p.; Williams Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Angol eredetije után átdolgozta Péter Jenő. 8+355 p.; Williams Archibald: Újkori híres utazók. Angol eredetije után átdolgozta Mikes Lajos. 4+323+1 p.; Williams Archibald: A modern bányászat. Ford.: Réz Géza. 4+396 p.; G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Ford.: Schöpflin Aladár. 3+392 p.; Gibson R. Charles: A modern villamosság. Ford.: Hajós Rezső. 4++345+1 p.; E. S. Grew: A modern geológia. Ford.: Ballenegger Róbert. 4+271 p.; Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröchlih Károly. 4+428 p.; Bp., 1910-1914, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói egységes aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötések, változó állapotban, a borítókon kis foltokkal, kis kopásnyomokkal, egy gerincen egészen kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert