Frederick Wilkinson: The Illustrated Book of Pistols. London-New York-Sydney-Toronto, 1979, Hamlyn. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.