16872.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Wehner Tibor: Wagner Nándor. A filozófus szobrász. / The philosopher sculptor. 1922 - 1997. Wagner Nándor özvegyének ajándékozási soraival. Bp., 2006., Holnap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.