Ludmila Kybalov-Olga Herbenová-Milena Lamarová: Képes divattörténet az... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000011/Ludmila-Kybalov-Olga-Herbenova-Milena-Lamarova-Kepes-divattortenet-az-okortol-napjainkig-Bp~II2639811
2639811
16796
422
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Ludmila Kybalov-Olga Herbenová-Milena Lamarová: Képes divattörténet az ókortól napjainkig. Bp.,1977, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
: pk