16575.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jahrbuch für Photographie und Reproduktionstechnik für das Jahr 1901. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von Hofrath Dr. Josef Marie Eder, ... Fünfzehnter Jahrgang. Halle a. S., 1901, Wilhelm Knapp, 12 (korabeli reklámok) p + 1 (Ferenc József fotója) t. + X+807+60 (korabeli reklámok) p.+30 (képtáblák, közte 2 kétlapos, 2 színes) t. Német nyelven. Szövegözti fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.