16638.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Dr. Julius Kurth: Suzuki Harunobu. München-Leipzig, 1910, R. Piper & Co. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel és egy színes képtáblával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány lapon kisebb szakadással.