Móricz Zsigmond művei sorozat 11 kötete. Bp., 1939,Athenaeum. Kiadói a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/Moricz-Zsigmond-muvei-sorozat-11-kotete-Bp-1939-Athenaeum-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kC3~II2681593
2681593
17271
422
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Móricz Zsigmond művei sorozat 11 kötete. Bp., 1939,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: nagy_andras